Username: 
  Password: 

2018 CRL Premier League Season
VENUE:  Galway Downs

  Saturday, July 07, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 459788  Galway Downs  08:00 AM  01 Hawks B2007 Academy 2 vs.AYSO United South OC B2007 Blue1Boys U12/2007 Bracket
 459679  Galway Downs  08:00 AM  02 So Cal Blues - 2007 Baker 0 vs.Slammers FC G07 PA/CB1Girls U12/2007 Bracket
 459707  Galway Downs  08:00 AM  03 Legends FC G07 Pre-Academy 2 vs.SD Surf Academy Girls Select 20071Girls U12/2007 Bracket
 459710  Galway Downs  08:00 AM  04 Beach FC SB G07 Torres 2 vs.LAGSD G07 Pre Academy-Walker3Girls U12/2007 Bracket
 459475  Galway Downs  08:00 AM  05 Legends FC East-Riverside G04 5 vs.San Diego Strikers G04 Premier0Girls U15/2004 Bracket
 459439  Galway Downs  08:00 AM  06 Beach FC SB G04 DPL 2 vs.Central California Aztecs - AV - G041Girls U15/2004 Bracket
 459493  Galway Downs  08:00 AM  07 SWSC ELITE G05 0 vs.Pateadores LA G20057Girls U14/2005 Bracket
 459562  Galway Downs  08:00 AM  08 CPL- Riverside City FC B05 Academy 3 vs.Legends FC Boys West B05 FC1Boys U14/2005 Bracket
 459564  Galway Downs  08:00 AM  09 Pumas USA 0417 - 01 - B2005 Gold 1 vs.Downtown SC SOUTH BAY B051Boys U14/2005 Bracket
 459494  Galway Downs  08:00 AM  10 Legends FC G05 South 0 vs.Beach FC SB G05 DPL0Girls U14/2005 Bracket
 459784  Galway Downs  09:30 AM  01 Ole 3 vs.Legends FC Boys B07 FC1Boys U12/2007 Bracket
 459680  Galway Downs  09:30 AM  02 LAGSB 2007 Pre Academy 5 vs.Eagles Soccer Club - G20072Girls U12/2007 Bracket
 459708  Galway Downs  09:30 AM  03 Albion SC G07 Academy - Whittaker 3 vs.Legends FC G07 Pre-Academy II0Girls U12/2007 Bracket
 459786  Galway Downs  09:30 AM  04 Eagles Soccer Club 2007 Boys - B2007 1 vs.Pumas USA - 0417 - Kickers B20071Boys U12/2007 Bracket
 459513  Galway Downs  09:40 AM  07 Legends FC G05 Academy II/DPL 0 vs.Rebels Soccer Club - G05 Elite7Girls U14/2005 Bracket
 459536  Galway Downs  09:40 AM  09 Albion SC South - B2005 Academy 1 vs.BF310 B2005 Academy1Boys U14/2005 Bracket
 459492  Galway Downs  09:40 AM  10 LAGSB 2005 DPL 1 vs.Strikers FC North G05 ECNL0Girls U14/2005 Bracket
 459476  Galway Downs  09:50 AM  05 CDA FC Slammers - HB G04 Elite 0 vs.Arsenal FC South G04 ECNL II5Girls U15/2004 Bracket
 459440  Galway Downs  09:50 AM  06 Legends FC G04 Academy II/DPL 3 vs.Real So Cal G04 DPL0Girls U15/2004 Bracket
 459783  Galway Downs  11:00 AM  01 Strikers FC NM 2007 Pre-Academy Gomez 1 vs.FRAM B07-Ruiz0Boys U12/2007 Bracket
 459681  Galway Downs  11:00 AM  02 Real So Cal G07 Pre Academy I 1 vs.Riverside MGFM Soccer Devils3Girls U12/2007 Bracket
 459709  Galway Downs  11:00 AM  03 Legends IE G07 PREMIER CK 0 vs.Beach FC LB G07 R. Perez1Girls U12/2007 Bracket
 459682  Galway Downs  11:00 AM  04 San Diego SC G2007 Academy Navy 2 vs.Beach FC SB G07 Hodson0Girls U12/2007 Bracket

  Sunday, July 08, 2018
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 459713  Galway Downs  08:00 AM  01 Beach FC SB G07 Torres 0 vs.Legends FC G07 Pre-Academy II1Girls U12/2007 Bracket
 459686  Galway Downs  08:00 AM  02 Beach FC SB G07 Hodson 2 vs.Riverside MGFM Soccer Devils0Girls U12/2007 Bracket
 459712  Galway Downs  08:00 AM  03 Legends IE G07 PREMIER CK 0 vs.Legends FC G07 Pre-Academy1Girls U12/2007 Bracket
 459711  Galway Downs  08:00 AM  04 SD Surf Academy Girls Select 2007 6 vs.Albion SC G07 Academy - Whittaker1Girls U12/2007 Bracket
 459471  Galway Downs  08:00 AM  05 Legends SGV G04 2 vs.Legends FC East-Riverside G046Girls U15/2004 Bracket
 459472  Galway Downs  08:00 AM  06 San Diego Strikers G04 Premier 4 vs.Arsenal FC South G04 ECNL II2Girls U15/2004 Bracket
 459438  Galway Downs  08:00 AM  07 San Diego SC G2004 Academy Navy 0 vs.CDA FC Slammers - Cerritos G04 Segovia3Girls U15/2004 Bracket
 459474  Galway Downs  08:00 AM  08 LAGSD G04 Academy II-Bedford 0 vs.SGV Surf G04 MB/AZ1Girls U15/2004 Bracket
 459436  Galway Downs  08:00 AM  09 Central California Aztecs - AV - G04 1 vs.Real So Cal G04 DPL1Girls U15/2004 Bracket
 459435  Galway Downs  08:00 AM  10 SMU G2004 Blue Elite 0 vs.Beach FC SB G04 DPL6Girls U15/2004 Bracket
 459685  Galway Downs  09:30 AM  01 San Diego SC G2007 Academy Navy 1 vs.Eagles Soccer Club - G20071Girls U12/2007 Bracket
 459684  Galway Downs  09:30 AM  02 Real So Cal G07 Pre Academy I 1 vs.So Cal Blues - 2007 Baker2Girls U12/2007 Bracket
 459683  Galway Downs  09:30 AM  03 Slammers FC G07 PA/CB 1 vs.LAGSB 2007 Pre Academy1Girls U12/2007 Bracket
 459714  Galway Downs  09:30 AM  04 LAGSD G07 Pre Academy-Walker 2 vs.Beach FC LB G07 R. Perez2Girls U12/2007 Bracket
 459473  Galway Downs  09:50 AM  05 CDA FC Slammers - HB G04 Elite 3 vs.South Valley SC - G04 - Carter1Girls U15/2004 Bracket
 459496  Galway Downs  09:50 AM  06 Legends FC G05 South 3 vs.Strikers FC North G05 ECNL1Girls U14/2005 Bracket
 459518  Galway Downs  09:50 AM  07 SoCal Academy G2005 Hazell 0 vs.Arsenal FC G05 ECNL1Girls U14/2005 Bracket
 459517  Galway Downs  09:50 AM  08 SD Real Madrid Black G2005 (Blanco) 0 vs.Rebels Soccer Club - G05 Elite2Girls U14/2005 Bracket
 459495  Galway Downs  09:50 AM  09 SWSC ELITE G05 0 vs.LAGSB 2005 DPL1Girls U14/2005 Bracket
 459437  Galway Downs  09:50 AM  10 Legends FC G04 Academy II/DPL 3 vs.Rebels Soccer Club - G04 Elite1Girls U15/2004 Bracket
 459800  Galway Downs  11:00 AM  01 AC Brea - B07 Green 2 vs.Pumas USA - 0417 - Kickers B20071Boys U12/2007 Bracket
 459798  Galway Downs  11:00 AM  02 Hawks B2007 Academy 1 vs.Legends FC Boys B07 FC1Boys U12/2007 Bracket
 459799  Galway Downs  11:00 AM  03 AYSO United South OC B2007 Blue 0 vs.La Esperanza5Boys U12/2007 Bracket
 459796  Galway Downs  11:00 AM  04 Eagles Soccer Club 2007 Boys - B2007 2 vs.Ole0Boys U12/2007 Bracket
 459497  Galway Downs  11:30 AM  06 LAGSD G05 Academy II-Hunt 1 vs.Beach FC SB G05 DPL1Girls U14/2005 Bracket
 459568  Galway Downs  11:30 AM  07 Downtown SC SOUTH BAY B05 3 vs.Rebels Soccer Club East - B05 Elite2Boys U14/2005 Bracket
 459538  Galway Downs  11:30 AM  08 Fullerton Rangers B05 SYL 3 vs.Oxnard United Soccer Club2Boys U14/2005 Bracket
 459566  Galway Downs  11:35 AM  09 FC Premier B2005 - Chavez Black 0 vs.Oceanside Breakers - B2005 Blk SYL3Boys U14/2005 Bracket
 459516  Galway Downs  11:40 AM  05 CDA FC Slammers - Whittier G05 Carroll 1 vs.Legends FC G05 Academy II/DPL3Girls U14/2005 Bracket
 459567  Galway Downs  11:40 AM  10 Pumas USA 0417 - 01 - B2005 Gold 5 vs.Legends FC Boys West B05 FC1Boys U14/2005 Bracket
 459537  Galway Downs  01:10 PM  06 LAUFA OC B05 PRE USSDA 0 vs.Total Futbol Academy (SD) B051Boys U14/2005 Bracket
 459540  Galway Downs  01:10 PM  07 BF310 B2005 Academy 2 vs.Celtic Academy Harps B052Boys U14/2005 Bracket

  Saturday, January 12, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 459722  Galway Downs  08:30 AM  9B Legends FC G07 Pre-Academy II 1 vs.Legends FC G07 Pre-Academy7Girls U12/2007 Bracket
 459737  Galway Downs  09:00 AM  08 Hawks B2007 Academy 3 vs.Ole6Boys U12/2007 Bracket
 459739  Galway Downs  09:00 AM  9A AC Brea - B07 Green 2 vs.Legends FC Boys B07 FC0Boys U12/2007 Bracket
 459693  Galway Downs  10:00 AM  9B Riverside MGFM Soccer Devils 2 vs.LAGSB 2007 Pre Academy0Girls U12/2007 Bracket
 459720  Galway Downs  10:30 AM  08 LAGSD G07 Pre Academy-Walker 1 vs.Legends IE G07 PREMIER CK0Girls U12/2007 Bracket
 459738  Galway Downs  10:30 AM  9A AYSO United South OC B2007 Blue 0 vs.Strikers FC NM 2007 Pre-Academy Gomez7Boys U12/2007 Bracket
 459694  Galway Downs  11:30 AM  9B Eagles Soccer Club - G2007 1 vs.So Cal Blues - 2007 Baker3Girls U12/2007 Bracket
 459691  Galway Downs  12:00 PM  08 Slammers FC G07 PA/CB 3 vs.San Diego SC G2007 Academy Navy0Girls U12/2007 Bracket
 459740  Galway Downs  12:00 PM  9A Pumas USA - 0417 - Kickers B2007 0 vs.La Esperanza1Boys U12/2007 Bracket
 459692  Galway Downs  01:00 PM  9B Beach FC SB G07 Hodson 2 vs.Real So Cal G07 Pre Academy I0Girls U12/2007 Bracket
 459719  Galway Downs  01:30 PM  08 SD Surf Academy Girls Select 2007 6 vs.Beach FC SB G07 Torres0Girls U12/2007 Bracket
 459735  Galway Downs  01:30 PM  9A Eagles Soccer Club 2007 Boys - B2007 1 vs.FRAM B07-Ruiz0Boys U12/2007 Bracket
 459721  Galway Downs  02:30 PM  9B Beach FC LB G07 R. Perez 1 vs.Albion SC G07 Academy - Whittaker0Girls U12/2007 Bracket

  Sunday, January 13, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 459745  Galway Downs  09:00 AM  08 Pumas USA - 0417 - Kickers B2007 3 vs.Strikers FC NM 2007 Pre-Academy Gomez6Boys U12/2007 Bracket
 459741  Galway Downs  09:00 AM  9A FRAM B07-Ruiz 1 vs.Boca OC B2007 White1Boys U12/2007 Bracket
 459744  Galway Downs  09:00 AM  9B AC Brea - B07 Green 1 vs.Ole2Boys U12/2007 Bracket
 459746  Galway Downs  10:30 AM  08 La Esperanza 0 vs.Legends FC Boys B07 FC2Boys U12/2007 Bracket
 672286  Galway Downs  10:30 AM  9A Legends FC G07 Pre-Academy II 3 vs.Beach FC SB G07 Torres1Girls U12/2007 CRL Cup Round of 16
 672287  Galway Downs  10:30 AM  9B Eagles Soccer Club - G2007 1 vs.Legends IE G07 PREMIER CK0Girls U12/2007 CRL Cup Round of 16
 459742  Galway Downs  12:00 PM  08 Hawks B2007 Academy 0 vs.Eagles Soccer Club 2007 Boys - B20072Boys U12/2007 Bracket
 672291  Galway Downs  12:00 PM  9A Beach FC LB G07 R. Perez 0
- 3PK  
vs.LAGSD G07 Pre Academy-Walker0
- 4PK
Girls U12/2007 CRL Cup Round of 16
 672290  Galway Downs  12:00 PM  9B Beach FC SB G07 Hodson 0
- 3PK  
vs.Real So Cal G07 Pre Academy I0
- 4PK
Girls U12/2007 CRL Cup Round of 16

  Saturday, March 09, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 459452  Galway Downs  08:00 AM  05 SGV Surf G04 MB/AZ 1 vs.CDA FC Slammers - HB G04 Elite1Girls U15/2004 Bracket
 459451  Galway Downs  08:00 AM  06 Legends FC East-Riverside G04 2 vs.LAGSD G04 Academy II-Bedford0Girls U15/2004 Bracket
 520819  Galway Downs  08:00 AM  07 Hawks G2003 Academy 2 vs.Legends FC G03 Academy II/DPL2Girls U16/2003 Bracket
 459417  Galway Downs  08:00 AM  08 Freedom Futbol Club - G04 1 vs.Central California Aztecs - AV - G042Girls U15/2004 Bracket
 520792  Galway Downs  09:00 AM  09 Beach FC LB G03 Sudyka DPL 1 vs.CDA FC Slammers - HB G03 Elite2Girls U16/2003 Bracket
 520791  Galway Downs  09:00 AM  10 Legends IE G03 PREMIER TS 1 vs.Crescenta Valley SC G03 White3Girls U16/2003 Bracket
 459416  Galway Downs  09:00 AM  11 CDA FC Slammers - Cerritos G04 Segovia 2 vs.Legends FC G04 Academy II/DPL0Girls U15/2004 Bracket
 459415  Galway Downs  09:00 AM  12 Beach FC SB G04 DPL 1 vs.San Diego SC G2004 Academy Navy0Girls U15/2004 Bracket
 459454  Galway Downs  09:50 AM  05 Arsenal FC South G04 ECNL II 8 vs.Legends SGV G040Girls U15/2004 Bracket
 459453  Galway Downs  09:50 AM  06 Real So Cal- SCV G 2004 W 0 vs.San Diego Strikers G04 Premier1Girls U15/2004 Bracket
 520822  Galway Downs  09:50 AM  07 AC Brea - G03 PDA 0 vs.Real So Cal-SCV G 2003 W1Girls U16/2003 Bracket
 520793  Galway Downs  09:50 AM  08 Downtown SC G03 1 vs.Legends FC Girls Corona G035Girls U16/2003 Bracket
 520972  Galway Downs  10:50 AM  09 LAGSD G02 DPL 0 vs.Beach FC SB G02 Chirgwin2Girls U17/2002 Bracket
 520971  Galway Downs  10:50 AM  10 SGV Surf G02 AZ/MB 0 vs.Legends FC G02 Academy II/DPL4Girls U17/2002 Bracket
 521084  Galway Downs  10:50 AM  11 CDA FC Slammers - SB G01 Cantu 0 vs.Legends FC East-Riverside G01 FC0Girls U18/2001 Bracket
 521083  Galway Downs  10:50 AM  12 SGV Surf G01 SB/HH 1 vs.Rebels Soccer Club - G01 Elite7Girls U18/2001 Bracket
 520821  Galway Downs  11:40 AM  05 OVC (Oranje Voetbal)- G2003Vejar 0 vs.Beach FC SB G03 Lohn Gold1Girls U16/2003 Bracket
 520794  Galway Downs  11:40 AM  06 San Diego Strikers G03 Premier 0 vs.Rebels Soccer Club - G03 Elite0Girls U16/2003 Bracket
 520973  Galway Downs  11:40 AM  07 Real So Cal- SCV G 2002 W 2 vs.CDA FC Slammers - Whittier G02 Troglia0Girls U17/2002 Bracket
 520820  Galway Downs  11:40 AM  08 Total Futbol Academy (SD) G03 0 vs.San Diego SC G2003 Academy Navy3Girls U16/2003 Bracket
 521002  Galway Downs  12:50 PM  10 Legends IE G02 PREMIER TS 0 vs.AVSC STORM ACADEMY G021Girls U17/2002 Bracket
 521108  Galway Downs  12:50 PM  12 Fullerton Rangers G01 SYL 0 vs.CDA FC Slammers - HB G01 Oberle0Girls U18/2001 Bracket
 520974  Galway Downs  02:00 PM  07 OVC (Oranje Voetbal)-2002Vejar 2 vs.DMCV Sharks G2002 EGSL - Borowinski0Girls U17/2002 Bracket
 521000  Galway Downs  02:30 PM  05 CDA FC Slammers - HB G02 Elite 2 vs.Legends FC Girls South G021Girls U17/2002 Bracket

  Sunday, March 10, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 520823  Galway Downs  08:00 AM  05 Total Futbol Academy (SD) G03 0 vs.Hawks G2003 Academy3Girls U16/2003 Bracket
 521102  Galway Downs  08:00 AM  06 Legends FC G01 FC 2 vs.South Slammers FC Elite G012Girls U18/2001 Bracket
 521104  Galway Downs  08:00 AM  07 CDA FC Slammers - HB G01 Oberle 1 vs.Milan S C- 0549 - G20010Girls U18/2001 Bracket
 520975  Galway Downs  08:00 AM  08 Legends FC G02 Academy II/DPL 2 vs.LAGSD G02 DPL0Girls U17/2002 Bracket
 521007  Galway Downs  08:00 AM  09 Legends FC East-Riverside G02 FC 0 vs.Fullerton Rangers G02 SYL3Girls U17/2002 Bracket
 459443  Galway Downs  08:00 AM  10 Legends FC G04 Academy II/DPL 7 vs.Central California Aztecs - AV - G041Girls U15/2004 Bracket
 459479  Galway Downs  08:00 AM  11 CDA FC Slammers - HB G04 Elite 2 vs.San Diego Strikers G04 Premier1Girls U15/2004 Bracket
 520795  Galway Downs  08:00 AM  12 Beach FC LB G03 Sudyka DPL 0 vs.Legends IE G03 PREMIER TS3Girls U16/2003 Bracket
 552212  Galway Downs  09:50 AM  05 LAGSD G00 DPL 1F vs.Santa Barbara S.C. G2000Elite
Forfeited Game
0Girls U19/2000 Bracket
 459446  Galway Downs  09:50 AM  10 Rebels Soccer Club - G04 Elite 2 vs.Freedom Futbol Club - G040Girls U15/2004 Bracket
 459481  Galway Downs  09:50 AM  11 SGV Surf G04 MB/AZ 0 vs.Arsenal FC South G04 ECNL II1Girls U15/2004 Bracket
 520796  Galway Downs  09:50 AM  12 Downtown SC G03 1 vs.Crescenta Valley SC G03 White4Girls U16/2003 Bracket
 521101  Galway Downs  10:00 AM  06 SGV Surf G01 SB/HH 0 vs.Legends FC East-Riverside G01 FC3Girls U18/2001 Bracket
 521105  Galway Downs  10:00 AM  07 Fullerton Rangers G01 SYL 2 vs.Downey FC - G01Premier5Girls U18/2001 Bracket
 520976  Galway Downs  10:00 AM  08 Real So Cal- SCV G 2002 W 3 vs.SGV Surf G02 AZ/MB0Girls U17/2002 Bracket
 520977  Galway Downs  10:00 AM  09 OVC (Oranje Voetbal)-2002Vejar 2 vs.Beach FC SB G02 Chirgwin1Girls U17/2002 Bracket
 459480  Galway Downs  11:40 AM  10 LAGSD G04 Academy II-Bedford 1 vs.Legends SGV G042Girls U15/2004 Bracket
 459482  Galway Downs  11:40 AM  11 South Valley SC - G04 - Carter 1 vs.Real So Cal- SCV G 2004 W1Girls U15/2004 Bracket
 520797  Galway Downs  11:40 AM  12 San Diego Strikers G03 Premier 0 vs.CDA FC Slammers - HB G03 Elite3Girls U16/2003 Bracket
 520825  Galway Downs  11:50 AM  05 AC Brea - G03 PDA 0 vs.San Diego SC G2003 Academy Navy3Girls U16/2003 Bracket
 521106  Galway Downs  12:00 PM  07 Legends FC Girls SGV G01 0 vs.Real So Cal-SCV - G 2001 W1Girls U18/2001 Bracket
 521008  Galway Downs  12:00 PM  08 Legends IE G02 PREMIER TS 1 vs.CDA FC Slammers - HB G02 Elite0Girls U17/2002 Bracket
 520824  Galway Downs  12:00 PM  09 OVC (Oranje Voetbal)- G2003Vejar 1 vs.Legends FC G03 Academy II/DPL1Girls U16/2003 Bracket
 552200  Galway Downs  01:30 PM  10 Empire SC G00 Orange 0 vs.SoCal Academy G2000 Chavez5Girls U19/2000 Bracket
 520978  Galway Downs  01:30 PM  11 DMCV Sharks G2002 EGSL - Borowinski 1 vs.CDA FC Slammers - Whittier G02 Troglia3Girls U17/2002 Bracket
 520798  Galway Downs  01:30 PM  12 Rebels Soccer Club - G03 Elite 3 vs.Legends FC Girls Corona G031Girls U16/2003 Bracket
 520826  Galway Downs  01:40 PM  05 Real So Cal-SCV G 2003 W 0 vs.Beach FC SB G03 Lohn Gold2Girls U16/2003 Bracket
 521010  Galway Downs  01:50 PM  09 AYSO United South OC - G2002 Red 0 vs.Legends FC Girls South G022Girls U17/2002 Bracket
 521009  Galway Downs  02:00 PM  06 AVSC STORM ACADEMY G02 0 vs.Beach FC G02 DPL2Girls U17/2002 Bracket
 552197  Galway Downs  02:00 PM  07 Legends FC G00/01 Academy II/DPL 0 vs.CDA FC Slammers - HB G01 Elite1Girls U19/2000 Bracket
 552199  Galway Downs  02:00 PM  08 Oceanside Breakers - G00/01 Blk SYL 3 vs.LAGSB 2000/2001 DPL1Girls U19/2000 Bracket
 552196  Galway Downs  03:30 PM  05 Rebels Soccer Club East - G00 Elite 1 2 vs.Legends FC South G00 FC5Girls U19/2000 Bracket
 552201  Galway Downs  03:30 PM  10 Beach FC G2001/2000 DPL-Kaufman 0 vs.LAGSD G00 DPL5Girls U19/2000 Bracket

  Saturday, March 23, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 520849  Galway Downs  08:00 AM  07 Laguna United FC-B2002-Blue 1 vs.AC Brea - B02 Red3Boys U17/2002 Bracket
 520871  Galway Downs  08:00 AM  08 Boca OC B2002 White 3 vs.Boca Jrs LA B02 Premier3Boys U17/2002 Bracket
 521057  Galway Downs  08:00 AM  09 Downey FC - B01 United
Forfeited Game
 0 vs.Strikers FC West - B2001 ADL1FBoys U18/2001 Bracket
 521046  Galway Downs  08:00 AM  10 CPL- Riverside City FC B01 Academy 4 vs.LA Galaxy OC - B2001 Premier2Boys U18/2001 Bracket
 552116  Galway Downs  08:00 AM  11 Fullerton Rangers B00 Elite Gold
Forfeited Game
 0 vs.Anaheim FC PDA B20001FBoys U19/2000 Bracket
 552117  Galway Downs  08:00 AM  12 LA Galaxy OC - B2000 Premier 2 vs.Strikers FC South Bay - B2000 Gold2Boys U19/2000 Bracket
 520734  Galway Downs  08:00 AM  13 Pateadores LA B2003 0 vs.Fullerton Rangers B03 SYL0Boys U16/2003 Bracket
 520761  Galway Downs  08:00 AM  14 CDA FC Slammers - HB B03 Reserves 1 vs.Pateadores LA SCV B20032Boys U16/2003 Bracket
 459384  Galway Downs  09:50 AM  13 Strikers FC West - B2004 MC 1 vs.Boca OC B2004 White1Boys U15/2004 Bracket
 520760  Galway Downs  09:50 AM  14 San Diego Surf Academy Boys Select 2003 - 2 2 vs.Laguna United FC-B2003-Blue1Boys U16/2003 Bracket
 520848  Galway Downs  10:00 AM  07 Strikers FC- South Coast B02 2 vs.FC Golden State - 20022Boys U17/2002 Bracket
 520873  Galway Downs  10:00 AM  08 Rebels Soccer Club - B02 Elite 0 vs.AVSC STORM ACADEMY B021Boys U17/2002 Bracket
 521045  Galway Downs  10:00 AM  09 AC Brea - B01 Red 1 vs.LA UNITED FUTBOL ACADEMY0Boys U18/2001 Bracket
 521043  Galway Downs  10:00 AM  10 CDA FC Slammers - HB B01 Ochoa 1 vs.Fullerton Rangers B01 SYL2Boys U18/2001 Bracket
 552114  Galway Downs  10:00 AM  11 Hemet Juventus FC - 01 - B2000 - D 0 vs.OC Surf B00 Armour2Boys U19/2000 Bracket
 552113  Galway Downs  10:00 AM  12 Oxnard United Soccer Club 7 vs.LA Galaxy OC - B2000 Premier 21Boys U19/2000 Bracket
 459376  Galway Downs  11:40 AM  13 AVSC STORM ACADEMY B04 7 vs.Legends FC Boys B04 Gold0Boys U15/2004 Bracket
 520733  Galway Downs  11:40 AM  14 Central California Aztecs - B03 3 vs.Total Futbol Academy (SD) B032Boys U16/2003 Bracket
 520847  Galway Downs  12:00 PM  07 Desert United Coachella 1 vs.CPL- Riverside City FC B02 Academy3Boys U17/2002 Bracket
 520872  Galway Downs  12:00 PM  08 SD United B2002 Black 2 vs.Oxnard United Soccer Club5Boys U17/2002 Bracket
 521055  Galway Downs  12:00 PM  09 OC Surf B01 Armour 2 vs.Santa Barbara S.C. B2001Elite0Boys U18/2001 Bracket
 521044  Galway Downs  12:00 PM  10 Hawks B2001 Academy 2 vs.Strikers FC South Bay - B2001 Black1Boys U18/2001 Bracket
 552115  Galway Downs  12:00 PM  11 Inter-America Halcones F. C. 0 vs.San Diego SC B2000 Academy Orange1Boys U19/2000 Bracket
 521056  Galway Downs  12:00 PM  12 LA Breakers B01 Elite 1 vs.Attack B01 Academy Kosakoff0Boys U18/2001 Bracket
 520731  Galway Downs  01:30 PM  13 Rebels Soccer Club East- B03 Elite 3 vs.Santa Barbara S.C. B2003Elite2Boys U16/2003 Bracket
 459374  Galway Downs  01:30 PM  14 Chula Vista FC - B2004 2 vs.LAGSB 2004 Elite2Boys U15/2004 Bracket
 520850  Galway Downs  02:00 PM  07 LAGSB 2002 Elite 4 vs.Real So Cal B02 White3Boys U17/2002 Bracket
 520874  Galway Downs  02:00 PM  08 SGV Surf B02 DH 1 vs.Culver City FCCCMA2Boys U17/2002 Bracket
 521058  Galway Downs  02:00 PM  09 Total Futbol Academy (SD) B01 0 vs.Oxnard United Soccer Club1Boys U18/2001 Bracket
 459377  Galway Downs  02:00 PM  10 Strikers FC West - B2004 MC 0 vs.Total Futbol Academy (SD) B04 Blue3Boys U15/2004 Bracket
 520759  Galway Downs  02:00 PM  11 Boca Jrs LA B03 Premier 0 vs.Oxnard United Soccer Club1Boys U16/2003 Bracket
 520762  Galway Downs  02:00 PM  12 Real So Cal B03 ADT 1 vs.CYSA Premier Academy1Boys U16/2003 Bracket
 520732  Galway Downs  03:20 PM  13 Vista Storm SC - B2003 Black 0 vs.Boca OC B2003 White1Boys U16/2003 Bracket
 459371  Galway Downs  03:20 PM  14 SOLTILO FC B04 Bravo 2 vs.CPL- Riverside City FC B04 Academy1Boys U15/2004 Bracket
 459372  Galway Downs  03:50 PM  07 San Diego SC B2004 Academy Navy 1 vs.FC Heat B2004 BLUE2Boys U15/2004 Bracket
 459375  Galway Downs  03:50 PM  10 Santa Barbara S.C. B2004Elite 0 vs.Celtic Academy Harps B040Boys U15/2004 Bracket
 459378  Galway Downs  03:50 PM  11 FC Deportivo Warriors 4 vs.DMS / Cal FC. B2004 Blue0Boys U15/2004 Bracket
 459373  Galway Downs  03:50 PM  12 FC Golden State - 2004 2 vs.Oceanside Breakers - B2004 Blk SYL0Boys U15/2004 Bracket

  Sunday, March 24, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 552121  Galway Downs  08:00 AM  09 Fullerton Rangers B00 Elite Gold
Forfeited Game
 0 vs.OC Surf B00 Armour1FBoys U19/2000 Bracket
 672365  Galway Downs  08:00 AM  10 Attack B01 Academy Kosakoff 7 vs.Total Futbol Academy (SD) B016Boys U18/2001 CRL Cup Round of 16
 552119  Galway Downs  08:00 AM  11 Hemet Juventus FC - 01 - B2000 - D 0 vs.Strikers FC North B00 Red SM7Boys U19/2000 Bracket
 672366  Galway Downs  08:00 AM  12 AC Brea - B01 Red 1F vs.Downey FC - B01 United
Forfeited Game
0Boys U18/2001 CRL Cup Round of 16
 672331  Galway Downs  08:00 AM  13 CYSA Premier Academy 0 vs.Vista Storm SC - B2003 Black1Boys U16/2003 CRL Cup Round of 16
 672332  Galway Downs  08:00 AM  14 Central California Aztecs - B03 2 vs.CDA FC Slammers - HB B03 Reserves1Boys U16/2003 CRL Cup Round of 16
 672335  Galway Downs  09:50 AM  13 Laguna United FC-B2003-Blue 2 vs.Total Futbol Academy (SD) B031Boys U16/2003 CRL Cup Round of 16
 672336  Galway Downs  09:50 AM  14 Boca OC B2003 White 5 vs.Pateadores LA SCV B20031Boys U16/2003 CRL Cup Round of 16
 552122  Galway Downs  10:00 AM  09 LA Galaxy OC - B2000 Premier 6 vs.San Diego SC B2000 Academy Orange0Boys U19/2000 Bracket
 672369  Galway Downs  10:00 AM  10 Oxnard United Soccer Club 1 vs.LA Galaxy OC - B2001 Premier2Boys U18/2001 CRL Cup Round of 16
 552120  Galway Downs  10:00 AM  11 Inter-America Halcones F. C. 1 vs.LA Galaxy OC - B2000 Premier 21Boys U19/2000 Bracket
 672370  Galway Downs  10:00 AM  12 LA UNITED FUTBOL ACADEMY
Forfeited Game
 0 vs.CDA FC Slammers - HB B01 Ochoa1FBoys U18/2001 CRL Cup Round of 16
 672317  Galway Downs  11:40 AM  13 SOLTILO FC B04 Bravo 0 vs.Oceanside Breakers - B2004 Blk SYL4Boys U15/2004 CRL Cup Round of 16
 672316  Galway Downs  11:40 AM  14 San Diego SC B2004 Academy Navy 0 vs.Chula Vista FC - B20041Boys U15/2004 CRL Cup Round of 16
 672321  Galway Downs  12:00 PM  09 Boca OC B2004 White 5 vs.Strikers FC West - B2004 MC2Boys U15/2004 CRL Cup Round of 16
 672350  Galway Downs  12:00 PM  10 Culver City FCCCMA 2 vs.FC Golden State - 20021Boys U17/2002 CRL Cup Round of 16
 672320  Galway Downs  12:00 PM  11 FC Heat B2004 BLUE 4 vs.CPL- Riverside City FC B04 Academy1Boys U15/2004 CRL Cup Round of 16
 672351  Galway Downs  12:00 PM  12 AC Brea - B02 Red 5 vs.SGV Surf B02 DH2Boys U17/2002 CRL Cup Round of 16
 672319  Galway Downs  01:30 PM  13 Santa Barbara S.C. B2004Elite 0 vs.Legends FC Boys B04 Gold1Boys U15/2004 CRL Cup Round of 16
 672318  Galway Downs  01:30 PM  14 Total Futbol Academy (SD) B04 Blue 1
- 2PK  
vs.DMS / Cal FC. B2004 Blue1Boys U15/2004 CRL Cup Round of 16
 552123  Galway Downs  01:50 PM  11 Strikers FC South Bay - B2000 Gold 5 vs.Anaheim FC PDA B20001Boys U19/2000 Bracket
 672354  Galway Downs  02:00 PM  10 Rebels Soccer Club - B02 Elite 2
- 2PK  
vs.SD United B2002 Black2
- 4PK
Boys U17/2002 CRL Cup Round of 16
 672355  Galway Downs  02:00 PM  12 Real So Cal B02 White 3 vs.Laguna United FC-B2002-Blue6Boys U17/2002 CRL Cup Round of 16

  Saturday, May 18, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 51541  Galway Downs  10:30 AM  09 Fullerton Rangers G02 SYL 0 vs.Beach FC SB G02 Chirgwin4Girls U17/2002 NL Playoff Semi-Final
 51542  Galway Downs  11:00 AM  10 CDA FC Slammers - HB G02 Elite 1 vs.Real So Cal- SCV G 2002 W0Girls U17/2002 NL Playoff Semi-Final

  Sunday, May 19, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 51543  Galway Downs  10:00 AM  05 Beach FC SB G02 Chirgwin 3 vs.CDA FC Slammers - HB G02 Elite4Girls U17/2002 NL Playoff Final